Tesařství

Specializujeme se na kompletní dodávku tesařských prácí, jedná se zejména o zhotovování nových vazných soustav krovů a opravy stávajících tesařských konstrukcí. Jsme schopni vyměnit vadné části krovů – sloupky, kleštiny, pozednice, pásky atd. Dále Vám zajistíme výrobu a montáž vazníkových krovů. Montujeme podbití z palubek a hoblovaných prken. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky, hoblované části krovů, palubky a hoblovaná prkna natřeme kvalitní lazurou od firmy Bondex Satin Wood, Herbol. Navrhneme a zrealizujeme Vám zahradní domky, přístřešky, altány, pergoly i luxusní bydlení pro Vaše domácí mazlíčky. Jsme schopni pracovat se všemi druhy materiálů.

Klempířství

Provádíme veškeré klempířské práce, montáže okapů, svodů, okenní parapety, lemování štítů a komínů. Pracujeme se všemi materiály – pozink, titanzinek, měď, dále velmi oblíbený lakovaný pozink, který lze barevně sladit s barvou střešní krytiny.

Pokrývačství

Specializujeme se na pokrývačské práce a s nimi spojené montáže střešních oken, sněhových zachytávačů a doplňků. Provádíme opravy, rekonstrukce všech typů střech a realizujeme také střechy na novostavbách. Klientovi poskytneme veškeré informace o materiálech a doporučíme skladbu střešního pláště a druh použité krytiny.

Sádrokartony

Provádíme montáže sádrokartonových desek, sádrokartonu a příček. Provádíme veškeré úpravy interiérů sádrokartonem. Sádrokartonářské práce – montáž sádrokartonů, montáž SDK podhledů, minerální podhledy, příčky, předsazené stěny, půdní vestavby. Velmi oblíbené snižování a zateplení původních stropů z důvodů úniku tepla a tím vzniklé Vaše finanční náklady.

Zednické práce

Nabízíme vám kvalitní zednické práce. Máme dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími stavebními pracemi a bez problémů si poradíme i se speciálními a náročnými zakázkami. Můžeme Vám proto nabídnout nejenom komplexní rekonstrukce domů, ale i stavbu, příček, obezdívání, štuk, omítky a další zednické práce. Dále elektroinstalace, instalatérské, obkladačské, podlahářské a další práce. Vše, co můžete potřebovat při rekonstrukci, nebo přestavbě Vašeho bytu, nebo domu. Používáme pouze kvalitní materiály s vysokou odolností a výdrží. Máme minimum reklamací, mnoho realizací a spokojených zákazníků.

Pokládka zámkové dlažby

Provádíme pokládku veškeré zámkové dlažby, dlažby z přírodního kamene. Materiál odebíráme od renomovaných výrobců, kteří splňují veškeré atesty a normy. Pokládku provádíme dle platných norem a standardů. Jsme schopni pro našeho zákazníka realizovat jakýkoliv požadavek na provedení, pokládky do vzorů, dodání dlažeb v mnoha odstínech.

Ohlasy zákazníků

Ing. Pavel Duchek prohlašuje, že dílo bylo zhotoveno v dohodnutém rozsahu, dle jeho představ, mimořádně pečlivě, ve společně dohodnutých termínech i v požadované kvalitě. Díky Vám pánové z PVP! 🙂
Ing. Pavel Duchek
Manželé Helena a Miroslav Noskovi z K. Varů - děkujeme firmě PVP střechy s.r.o. za velmi dobře odvedenou práci na výstavbě Naší zahradní pergoly. Jsme velmi spokojeni s kvalitou práce a slušnou cenou. Děkujeme Noskovi
Manželé Helena a Miroslav Noskovi

Naše specializace

Tesařství
Klempířství
Pokrývačství
Sádrokartony
Zednické práce
Zámkové dlažby
 • BETONPRES BETONPRES
 • BOZP ve výškách BOZP ve výškách
 • BRAMAC BRAMAC
 • DEKpanel D F DEKpanel D F
 • DEKpanel D V DEKpanel D V
 • DÖRKEN DÖRKEN
 • EUREKO EUREKO
 • KNAUF KNAUF
 • LINDAB LINDAB
 • PREFA PREFA
 • RIGIPS RIGIPS
 • RUUKKI RUUKKI
Certifikáty
Realizované projekty